2012 m. vasario 29 d., trečiadienis

Hey ;)

Nusprendžiau ištrinti senus blog'o įrašus nes jie buvo nieko verti tik kvailos blevyzgos, o dabar pradėsiu rimtai rašyti.,bandysiu išsilieti, daugiau atskleisti save...Yra ir antra priežastis dėl ko ištryniau seną blogą , nes greit prasidės naujas gyvenimas, todėl reikia pradėti nuo paprasčiausių dalykų naujo blog'o sukūrimo..
Taigi pradėsiu nuo pradžių pradžios..
Esu Greta. Šiam pasaulyje gyvuoju jau 16-uosius metus. Neturiu draugų.. Netikit? Aš rimtai.. Kažkur prieš penkerius metelius buvau labai draugiškas vaikas, tikrai turėjau daug draugų, o dabar aš pasikeičiau į blogą pusę.. Nebemoku išsaugoti draugų, nebeturiu su jais apie ką šnekėti, užsidariau savyje.. Geriausia  savo drauge laikau Mamą.. Kvailokai turbūt skamba? Ir man kažkada tai kvailokai skambėjo, bet kai prarandi draugus ir nebelieka  kam kuo nors pasigirti, neturi su kuo prisiminti geriausiai praleistų akimirkų, neturi su kuo kvatoti nors NON STOP. Tai kas belieka? 
Žinoma, yra toks žmogutis, kuris begaalo mielas ir šiltas kurį visą savo gyvenimą nuo pat darželio laikų ( galima sakyti kažkur nuo penkerių metukų) ir dar iki dabar ir dar po 500 metų laikysiu savo Geriausia ir Nuostabiausia drauge.. tik ji atitolo nuo manęs dariau tikrai kažką blogai, aš ta pripažinsiu ir dar dabar padarau , bet tikrai nenorėdama.. Tik žinok tą , kad ir ką tau bepasakyčiau ar įžeisčiau tave vistiek laikysiu nuostabiausia ir svarbiausia pasaulyje..Niekada nenorėjau ir nenorėsiu tavęs prarasti, nes tik mes mokam susipykti kaip duxės :DD ( sorry ;DD). Prisiminus mūsų visus susipykimus tuo pačiu ir juoktis ir verkt norisi man..Žodžiu, manau supratai mane.. Myliūū tave ( tu žinai, kaip ir kokia prasme tai ,net neaiškinsiu).

4 komentarai:

 1. Sudominai, lauksiu naujesnių įrašų :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Greta, nepergyvenk, visada gali atsiminti kryziaus diena!!:D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Laura- malonu kad kazkam patiko , butinai dar parasysiu ;)
  Ema - O taaaip :DD Ta diena buvo neraali :DD
  Mildusis - Malonu kad nors pasiilgai :)

  AtsakytiPanaikinti