2012 m. lapkričio 25 d., sekmadienis

Jei taip kadanors būtų, norėčiau...

Aš noriu vaikino, kuris laikytų mano ranka alėjoje ir padarytų, kad visos merginos pavydėtų. Aš noriu kažko, kas dainuotų man kiekviena akimirka. Kažko, kas bus išradingesnis už romantiką. Vaikino, kuris mėtytų į mane pliušinius žaislus, kai aš būčiau labai prastos nuotaikos. Kažkas , kas mane apdovanotų bučiniais, tokio kuris mane galėtų nugalėti visose žaidimuose ir po to leistų laimėti man. Vaikino su kuriuo aš būčiau laiminga ir kuris girdėtų mano juoką. Kuris žaistų visada su mano plaukais ir nustebintų mane su žiedu, kuris būtų pats pigiausias. Vaikinas, su kuriuo aš galėčiau pasidalinti ledinukais. Vaikinas, su kuriuo gulėtume ant antklodės ir skaičiuotume žvaigždes. Mes nusipirktume vienkartinių telekamerų ir darytume kvailiausias nuotraukas. Piškintume vienas kitą vandeniniais šautuvais. Bet daugiausia... Toks, kuris būtų mano geriausias draugas ir neskaudintų manęs. Jis priverstų mane visada šypsotis.

4 komentarai:

 1. žinok pilnai tave suprantu! ir suvokiu, kad tai negerai, jog ne viena aš to trokštu :| regis kažko trūksta viduje, regis norėtusi kažko artimo prie kurio prisiglaudus visos problemos išnyktų ir jaustumeisi saugi :/ bet žinok noriu tau parodyti vieną nuotrauka kuri mane sušildo http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430709_576952965665126_731178466_n.jpg

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai gražiai parašei. Linkiu, kad būtent tokį ir surastum :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aciu Jums labai! Aviete aha tikrai gera nuotrauka , kai uzeis tokia nuotaika ja isijungsiu ;)
  Agny - aciū , kad kažkam patynka :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Your blog is very good and interesting , Would you like to follow each other? (: Come follow me and I’ll follow back for sure !

  http://shoeeobsessionn.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti